12 Червня, 2026
Військового чиновника та підрядника спіймали на привласненні мільйона гривень
Служба безпеки України спільно з поліцейськими викрила злочинну схему привласнення бюджетних коштів на суму понад 1 млн гривень, виділених на модернізацію системи теплопостачання однієї з військових частин на Львівщині. У ролі підозрюваних опинилися директор приватного підприємства та посадовець військової частини. За інформацією, оприлюдненою 12 червня у СБУ та спеціалізованій прокуратурі









