Захисник титулу чемпіона серед чоловіків, Яннік Сіннер, ухилився від відповідей на запитання щодо протесту, заявивши, що хоче обговорювати виключно теніс, розпочавши коротку англомовну частину інтерв’ю, а потім перейшов на італійську. Інші учасники, зокрема чинна чемпіонка серед жінок Іга Свьонтек та колишній перший номер світу Данило Медведєв, також обмежили свої медіа-зобов’язання, взявши участь лише в одній основній пресконференції та одній-двох телеінтерв’ю.
Це вже другий поспіль великий турнір, на якому гравці вдаються до протестних дій через, на їх думку, відсутність відповідних заходів із боку організаторів. Подібна акція мала місце і на минулому Відкритому чемпіонаті Франції.
Для порівняння, семиразовий чемпіон Вімблдону Новак Джокович, який не долучився до протесту, провів 15-хвилинну пресконференцію та поспілкувався з 18 телевізійними каналами приблизно протягом години.
Медведєв прокоментував:
– «Можливо, те, що ми зробили на Ролан Гаррос, частково допомогло нам просунути справу на Вімблдоні».
– «Ми не бухгалтери, але обробляємо надану інформацію. Помічаємо, що відсоток від прибутків нижчий, ніж десять років тому, тож, фактично, отримуємо менше фінансування».
– «Ми наполягаємо на більшому, що вважаємо справедливим. Ніхто не злий — це просто обговорення».
У суботу гравці, які долучилися до протесту, ретельно відслідковували час своїх пресконференцій, а кілька агентів помічалися, як підштовхували модераторів завершити їх якомога швидше.
Голова правління All England Club Саллі Болтон у п’ятницю заявила BBC Sport, що була «здивована і розчарована» таким проявом протесту.
Австралійський шостий сіяний Олекс Де Мінаур, який брав участь у протесних акціях на французькому турнірі, цього разу вирішив не підтримувати протест на Вімблдоні. Він зазначив:
– «Здається, на Ролан Гаррос усі були залучені, хоча ми й не досягли колективних очікувань у цифрах».
– «Вімблдон зробив суттєвий крок у правильному напрямку, і це варто відзначити. Для мене це визнання їхнього значного прогресу».