Зробити замовлення


...

Повідомлення
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/vyvisky

Вивiски

Рекламна вивіскаце візитна картка будь-якої компанії, банку, магазину, кафе чи ресторану. Вона розповідає, людям, що проходять мимо, про пропоновані послуги або товари. Зазвичай їх розміщують над входом у будівлю або вони можуть займати увесь простір будівлі, яка відноситься до цього підприємства. Рекламні вивіски бувають зовнішніми або внутрішніми, у вигляді об'ємних букв або світлових коробівлайтбоксів. До зовнішніх відносять фасадні вивіски, козирки, банери, тенти, об'ємні букви, дахові установки.

Але, УВАГА!!! Вивіски, особливо у центральній частині міста, повинні бути ОБОВ'ЯЗКОВО ПОГОДЖЕНІ та виготовлені згідно ВИМОГ МІСЬКОЇ РАДИ.

Вивіска (зліва), яку наша компанія демонтувалавиготовила та встановила нову (справа) згідно вимог Міської ради. 

Рекламні вивіски – це обличчя будь-якої компанії. Вони повинні не лише інформувати про специфіку роботи, але й привертаючи увагу, створювати позитивний імідж власника. Унікальні, цікаві й оригінальні, грамотно виготовлені вивіски можуть з першого погляду вплинути на загальне враження потенційних клієнтів, що важливо для успішної роботи та зростання доходів.

{gallery}vyvisky::::2{/gallery}