Зробити замовлення


...

Вивiски

Рекламна вивіскаце візитна картка будь-якої компанії, банку, магазину, кафе чи ресторану. Вона розповідає, людям, що проходять мимо, про пропоновані послуги або товари. Зазвичай їх розміщують над входом у будівлю або вони можуть займати увесь простір будівлі, яка відноситься до цього підприємства. Рекламні вивіски бувають зовнішніми або внутрішніми, у вигляді об'ємних букв або світлових коробівлайтбоксів. До зовнішніх відносять фасадні вивіски, козирки, банери, тенти, об'ємні букви, дахові установки.

Але, УВАГА!!! Вивіски, особливо у центральній частині міста, повинні бути ОБОВ'ЯЗКОВО ПОГОДЖЕНІ та виготовлені згідно ВИМОГ МІСЬКОЇ РАДИ.

Вивіска (зліва), яку наша компанія демонтувалавиготовила та встановила нову (справа) згідно вимог Міської ради. 

Рекламні вивіски – це обличчя будь-якої компанії. Вони повинні не лише інформувати про специфіку роботи, але й привертаючи увагу, створювати позитивний імідж власника. Унікальні, цікаві й оригінальні, грамотно виготовлені вивіски можуть з першого погляду вплинути на загальне враження потенційних клієнтів, що важливо для успішної роботи та зростання доходів.