Зробити замовлення


...

Розсилка по e-mail

РОЗСИЛКА МЕЙЛ

Ми пропонуємо електрону e-mail розсилки по підприємствам України. У нас є усе, щоб Ваші послуги або продукція були затребувані.

Наша головна конкурентна перевага – масова розсилка e-mail по актуальних, а не застарілих списках адрес.

E-mail розсилка – самий недорогий спосіб заявити про себе. Порівняно з рекламою на телебаченні, радіо, e-mail розсилка найменш затратна.

Віддача від e-mail розсилки  у декілька разів перевищує віддачу від іншої реклами в мережі. Замовивши e-mail розсилку Ви отримуєте прямий контакт із споживачем. А це дуже важливо.

У виборі програмного забезпечення для e-mail розсилок ми завжди керуємося не економією трафіку, як це роблять більшість компаній, а якістю доставки листів.

Багато замовників, що звернулися до нас уперше, сумніваються, чи по усіх обіцяних адресах насправді пройде розсилка реклами і інформації. Нам дуже не вигідні разові замовлення, і ми орієнтовані на роботу з постійними клієнтами. Після закінчення розсилки ми надаємо відеозвіт. Тому ми зацікавлені в ефективності e-mail розсилки не менше самого замовника. Адже тільки від цього залежить, чи звернеться він до нас ще раз. Ефект від розсилок пошти дійсно великий.

Ми займаємося не розсилкою "спаму", а доведенням інформації і пропозицій до споживачів по електронній пошті.