Зробити замовлення


...

Створення веб-сторінок

СТВОРЕННЯ ВЕБ-СТОРІНОК

Розробляючи дизайн інтернет-проекту, треба звернути увагу на наступні питання:

- Візуальне оформлення. Здавалося б, варто напхати сторінку красивою і помітною графікою, і результат забезпечений. Але - ні. Подібні сайти часто викликають у відвідувача неприємні візуальні відчуття. Крім того, зайва насиченість сайту картинками і іншими графічними елементами може перешкодити відвідувачеві знайти потрібну йому інформацію. Важливо відшукати золоту середину між барвистістю сайту і його функціональністю. Також варто приділити увагу легкості для читання сайту: шрифти мають бути досить великими, а колір тексту повинен контрастувати з фоном, щоб відвідувачеві не довелося напружувати зір, переглядаючи сторінки вашого сайту.

- Ексклюзивність й оригінальність сайту. Робота дизайнера над сайтом починається з технічного завдання (ТЗ), в якому ви  можете вказати ваші побажання по стилю і колірній гаммі, приклади вдалих або невдалих, на ваш погляд, робіт. Після цього розробляється базовий макет сторінки, в який, за потреби ви можете вносити бажані зміни. Такий підхід дозволяє створити сайт, який буде максимально відповідати саме вашим побажанням.

- Відповідність деяким технічним вимогам. Сторінки вашого сайту повинні швидко завантажуватися і мати пристойний вигляд навіть при відключених малюнках. Крім того, ваш сайт має бути сумісний з найбільш популярними браузерами (Internet Explorer, Opera, Mozilla Firefox, Chrome).

aerofresh.com.ua kuhnya.lviv.ua балькон.укр
expresstl.com kuhnya.lviv.ua балькон.укр
     
chebyrek-house.com.ua elita-trans.com.ua sakura.in.ua
chebyrek-house.com.ua elita-trans.com.ua sakura.in.ua
     
tachki.lviv.ua psvit.lviv.ua pbs.lviv.ua
tachki.lviv.ua psvit.lviv.ua pbs.lviv.ua
     
ehomed.lviv.ua stolube.lviv.ua mikolog.lviv.ua
ehomed.lviv.ua stolube.lviv.ua mikolog.lviv.ua
     
rytual.com.ua cerkva-sv-duha.org.ua malehivrada.gov.ua
rytual.com.ua cerkva-sv-duha.org.ua malehivrada.gov.ua