Зробити замовлення


...

USB Флеш

Флеш пам'ять USB 

Тамподрук

Тамподрук - це спосіб нанесення фірмової символіки з друкарської форми (кліше) на задруковану поверхню за допомогою еластичного тампона. Цей метод дозволяє наносити фірмову символіку практично на будь-який вид поверхнітому числі на гладкі, рифлені поверхні та невсмоктуючі фарбу матеріали) - пластик, скло, дерево, метал. Характерними перевагами цього виду нанесення є можливість використання при друці до чотирьох кольорів, презентабельний зовнішній вигляд продукції, довговічність, нанесення логотипу на різні поверхні і геометричні форми. 

Лазерне гравіювання

Лазерне гравіювання - це метод нанесення зображення (логотипів, графічних знаків тощо) шляхом видалення верхнього шару гравійованої поверхні під впливом лазерного променя. Технологія лазерного гравіювання ідеально підходить для обробки металевих поверхонь, а також застосовується для нанесення зображення на вироби із скла, дерева, шкіри і шкірзамінника, пластика, охоплюючи, таким чином, практично усі види флеш-накопичувачів.

 До переваг цього виду персоніфікації можна віднести:

- довговічність зображення;

- безконтактна дія, що дає можливість обробляти крихкі вироби;

- мінімальна партія гравійованих виробів - 1 шт.;

- екологічно чисте виробництво. 

Тиснення

Тиснення - це метод нанесення рельєфного зображення на флеш-накопичувач в шкіряному корпусі, за допомогою спеціального штампу (кліше).

Переваги цієї технології виражаються в тому, що зображення (логотип або графічні знаки) має рельєфну форму та надає виробу ексклюзивного та стильного вигляду, а це, у свою чергу, виділяє виріб із маси аналогів. 

Шовкотрафертний друк

Шовкотрафертний друкце один з технологічних способів друку. Відмінною особливістю шовкографії друку є можливість отримувати товстий барвистий шар від 8-10 мкм до 1000 і більше. Шовкографія використовується в найрізноманітніших областях від ручних праць до високотехнологічних промислових рішень.