Зробити замовлення


...

Ручки

СУВЕНІРНІ РУЧКИ З ЛОГОТИПОМ

Попри те, що комп'ютери міцно увійшли до нашого життя, рукописні тексти все ще мають досить велике поширення. Ручками користуються усі, від малого до старого : школярі і студенти, домогосподарки і бізнес-леді, прості робітники і власники «заводів, газет, пароплавів».

Чорнильна ручка відрізняється особливою витонченістю форм і стане прекрасним презентом для особливо важливих ділових партнерів вашої компанії. Сувенірні ручки ідеально підходять для нанесення логотипу і проведення рекламних кампаній.

View the embedded image gallery online at:
https://omega.lviv.ua/suvenir/ruchky.html#sigProGalleria03638cfb00

 

 

 

 

  

Усі сувенірні ручки, які представлені в каталозі, - відрізняються високою якістю. Ручки з логотипом вашої компанії - це універсальний і демократичний діловий сувенір, який належним чином оцінять ваші клієнти і партнери. Навіть найбільше замовлення не стане обтяжливим для рекламного бюджету вашої компанії, зате натомість Ви отримаєте унікальний рекламний носій, який допоможе оповістити про вашу фірму максимально можливу кількість людей. Рекламні ручки також можуть стати відмінним сувеніром для роздачі на виставках і презентаціях, для проведення нестандартних і веселих промо-акцій. Кулькові ручки - це один з найпопулярніших видів сувенірної продукції.

View the embedded image gallery online at:
https://omega.lviv.ua/suvenir/ruchky.html#sigProGalleria7b0987635e

View the embedded image gallery online at:
https://omega.lviv.ua/suvenir/ruchky.html#sigProGalleria0d81790e5b

View the embedded image gallery online at:
https://omega.lviv.ua/suvenir/ruchky.html#sigProGalleria2219143eba