Зробити замовлення


...

Візитки

Створи імідж ділової людини

Візитка – це ще одна можливість нагадати про себе. Ще раз сказати, чим займається компанія і як можна з нею зв'язатися.

Не варто залишати без уваги той факт, що візиткаце унікальна річ, що зберігається в стандартних візітницях. І, як наслідок, має свої встановлені норми та правила. Виходячи з міжнародних норм для друку візиток необхідно взяти щільний папір найвищої якості. Візитки (майже всі) мають типовий розмір. Більш всього користується успіхом розмір візиток90х50 мм.

Візитки ділових осіб, як правило, несуть у собі інформацію про ім'я, прізвище, по-батькові, посаду, компанію, телефон, факс та адресу електронної пошти. Втім, якщо компанія має свій логотип і корпоративний стиль, це у свою чергу може бути вказано на візитці. Можливо, знайомі назви і логотипи фірм, що зустрічаються в повсякденному житті, викликатимуть спогади про їх власників. І хто знає, може візитка стане приводом для зустрічі.

На сьогодні, існує декілька технологій виготовлення візиток. 

Цифровий друк – це найшвидший насьогодні спосіб друку. Якщо вам потрібне термінове виготовлення візитних карток, то ваш вибір – цифровий друк.

Оперативністьне єдиний "плюс" цифрового друку. Цифровий друк, на відміну від офсетного, дає можливість виготовити малі тиражі продукції (від 1 шт.)

Офсетний друк, поза сумнівом, є самим затребуваним способом друку візитних карток, тому Вам потрібно багато візиток, то наша порада звернутися саме до цього способу друку візиток. Офсетний друк дає найбільший колірний діапазон, високу якість та швидкість друку при досить великих накладах. Можна сказати, що це самий практичний спосіб для замовлення багатотиражної продукції.

Шовкографія – один із способів трафаретного друку, при якому відбиток виходить продавлюванням фарби на матеріал через дрібну, туго натягнуту сітку. Ця технологія дозволяє друкувати практично на будь-якому матеріалі. До недоліків шовкографії відносяться обмеження, що пред'являються до макету і досить висока вартість. 

Для виготовлення VIP-визіток можливе використання термопідняття або напікання логотипу або надписів, друк золотими або срібними фарбами.