Зробити замовлення


...

Пластикові картки


ВИРОБНИЦТВО ПЛАСТИКОВИХ КАРТ

Пластикові картки швидко стали невід'ємною частиною нашого фінансового життя. Переваги, які вони надають, належним чином оцінили люди різного віку і соціальних категорій, як пенсіонери так і студенти.

Пластикові картки міцно зайняли окрему нішу у багатьох сферах нашої життєдіяльності. Декілька прикладів яскраво свідчать про активність їх використання:

- пластикові картки для банкоматів і кредитні карти;

- пластикові карти для таксофонів;

- дисконтні пластикові карти в магазинах, торгових центрах;

- дисконтні картки для автомобілістів в заправках;

- пластикові карти, що засвідчують особу (пропуск, студентський квиток, водійське посвідчення, клубні карти, дисконтні карти).

Виготовлення пластикових карт походить із спеціальних пластмас, залежно від призначення і міри використання самої карти, її захисту і кількості інформації. Але усі види карт здатні витримати певні фізичні і температурні навантаження. Виготовлення пластикових карток відбувається з урахуванням загальноприйнятих світових стандартів: розміри - 85,6 мм на 53,98 мм при товщині, що варіюється від 0,3 до 0,76 мм, що узгоджується із стандартами ISO 7818 ID - 1(International Standardization Organization).

Пластикові картки бувають найрізноманітніших кольорів і відтінків. Починаючи від прозорих і закінчуючи картами, які переливаються різним кольором, - всього, близько 16 млн кольорів. Також пластикові карти розрізняються по виду прочитування з них інформації. Є магнітні карти, пластикові картки з штрихкодом, пластикові вироби з мікрочіпом і пластикові карти, в яких поєднані ці носії інформації.

Розрізняються карти і по тому, як вони були надруковані. Звичайно, це залежить від необхідної якості самої карти і собівартості. Існує 3 види друку : цифрова, офсетна і сублімація, сама ходова з них - цифрова. Після друку на пластикову карту, залежно від міри необхідної зносостійкості і важливості інформації, наноситься лакування, або карта ламінується.