Зробити замовлення


...

Папки

Необхідний компонент фірмового стилю

 Фірмові папки необхідні для презентаційних матеріалів, вони також є популярним виглядом поліграфічної продукції, адже по відношенню компанії до документів можна сказати, як вона відноситися до роботи. Рекламні проспекти, прайс-листи й інші документи Вашої компанії набувають набагато привабливішого вигляду, коли вони передаються у Вашій фірмовій папці. Папка дозволяє об'єднати і зібрати разом різноманітну поліграфічну продукцію або документи, які Ви сподіваєтеся вручати Вашим клієнтам разом.

Великі можливості подачі інформації відкриває використання папок – інформація може бути у вигляді брошури або каталога вкладена в середину теки, а може бути надрукована на самій теці. Розмістіть на ній логотип і всю потрібну контактну інформацію, і Ви придбаєте відмінну можливість володіти тривалою рекламою своєї фірми без зайвих фінансових затрат.

Папки можна надрукувати невелекими тиражами (від 1 примірника) методом оперативної поліграфії, з ламінацією чи без, односторонні чи двосторонні. Більшими тиражами (від 500 шт.) ми пропонуємо офсетний друк з можливим лакуванням.