Зробити замовлення


...

Паперова упаковка

Паперові пакети використовуються як для упаковки продуктів харчової групи (борошноцукорсількрохмалькава, чай,крупигарячий хлібвипічкакондитерські виробихот-догигамбургеричебуреки тощо), так і для упаковки продуктівнехарчової групи (будівельні сумішікорм для тваринкомбікормфотографії тощо).

Коробка для піци з логотипом Вашої компанії надає товару індивідуальний вигляд і дає можливість виділити його з сотень інших пропонованих на ринку продуктів. Якісно зроблена коробка для піци з логотипом дає товару ряд додаткових переваг - це чудовий матеріал для реклами Вашої компанії.

Упаковка для техніки в першу чергу повинна всіляко оберігати упакований виріб від всіляких механічних ушкоджень, що виникають під час перевезення і зберіганнях. Залежно від ваги промислового або іншого технологічного устаткування, упаковка для техніки може виготовлятися з тришарового або п'ятишарового гофрокартона різних марок що відрізняються по міцності і характеристикам. Упаковка для техніки з тришарового гофрокартона розрахована на невелику вагу і габарити упаковуваної техніки. Така картонна тара здатна захистити виріб від подряпин і сколов під час транспортування. Упаковка для техніки з п'ятишарового гофрокартона витримує велике навантаження і на додаток має прекрасну амортизацію.