Зробити замовлення


...

Календарі

Нагадуй про себе 365 днів на рік

Фірмовий календароптимальний рекламний виріб, який може запропонувати сьогоднішня поліграфія. Перевага календарів перед листівками і буклетами які, як правило, викидають або відкладають в "довгий" ящик після першого перегляду, тривалість життя календарів близько року. Але щороку велика кількість компаній виробляють свої фірмові календарі, і тут є така ж конкуренція, як і в інших видах рекламилюдина використовуватиме лише один або декілька календарів які йому сподобалися. Лише цікавий дизайн і чудовий друк можуть допомогти Вашому календарю завоювати потрібне місце на стіні, столі або в записнику. Тому залишати декілька днів на друк календарів, розглядаючи питання дизайну як вибір більш менш відповідних фотографій з кліпартане найвдаліше рішення.

У атмосфері ділових офісних приміщень Ваших клієнтів настільний або настінний календар, окрім буденних робочих завдань і приємного дизайну, рекламуватиме вашу компанію впродовж всього року. Календарце точкова реклама, що поєднує низьку ціну одного рекламного контакту і високу результативність у справі. Та й силу його корпоративного впливу на своїх співробітників неможливо переоцінити.

Ми пропонуємо Вам друк різноманитних календарів: кишенькових, настільних "пірамідок", настінних форматом до А1, квартальних настінних тощо.