Зробити замовлення


...

Фірмовий стиль

ДИЗАЙНФІРМОВИЙ СТИЛЬ

Щоб ваша реклама була помітною, а бізнес - успішним, фірмовий стиль вашої компанії має бути бездоганним. Створити легко впізнанний образ компанії, що запам'ятовується, і зміцнити її положення на ринку - основне завдання фірмового стилю.

Ми пропонуємо своїм замовникам створення повного пакету фірмового стилю :

- логотип, фірмові кольори;

- фірмові візитні картки, бланки, конверти, папки.

Особливо хочемо звернути увагу на створення логотипів

Логотипце ім'я, символ або торговельна марка. Логотипце обличчя компанії або продукту. Добре розроблений лoгoтип утримує погляд, примушує людину зацікавитися, захоплює, але на короткий час. Час, за який імідж і суть вашої компанії повинна запам'ятатися. Завданням логотипу, являється створення образу вашої фірми, що запам'ятовується і впізнанного, у потенційних клієнтів і споживачів.

Ось основні характеристики, які повинен мати логотип:

- унікальністьодин з найважливіших параметрів логотипу, це як сітківка ока або паспорт людини. При виборі дизайну логотипу постарайтеся зупинитися на тому, який виділяється серед ваших конкурентів;

- універсальність ― логотип повинен добре виглядати будучи як великим, так і дрібним, щоб надалі можна було розмістити його і на великих вуличних стендах, і на фірмових бланках і тоненьких сувенірних ручках;

- простота та асоціативність ― логотип має бути простий для сприйняття і оригінальний по дизайну, але відповідати загальним завданням позиціонування фірми в її маркетинговій стратегії. Слід уникати в логотипі підвищеної деталізації і великої кількості малоістотних подробиць, в цьому випадку він буде легко запам'ятовуватися.

Ось деякі з логотипів, які ми розробляли: