Зробити замовлення


...

Білборди

РЕКЛАМНІ ЩИТИ

Місцем для розміщення рекламного матеріалу в більшості випадків являються рекламні щити. Серед різновидів рекламних щитів можна виділити білборди, беклайти, сіті-лайти і безліч щитів інших форматів. Відрізняються вони розмірами, способами освітлення і специфікою рекламного матеріалу. Крім того, не варто забувати, що кожен вид рекламного щита має свою цільову аудиторію. Плануючи розміщення реклами на рекламних щитах не забувайте і про аналіз місцезнаходження конструкцій.

БІЛБОРД

Білборд, рекламний щит, часто вживають неправильне "бігборд" - це один з найпоширеніших видів реклами. Щити розташовуються переважно уздовж великих автомобільних трас, що дозволяє розмістити рекламу в безпосередній близькості від місць продажів рекламованого товару. Більшість щитів мають зовнішнє підсвічування, що забезпечує ефективну дію рекламного плакату в темний час доби.

Білборди призначені, в першу чергу, для реклами на магістралях і людних вулицях, вони добре помітні з великої дистанції. Для того, щоб рекламний щит був легко впізнаним, він не має бути переобтяжений інформацією. Тривалість контакту з рекламною поверхнею щита невелика, і людина запам'ятовує тільки один об'єкт або головну ідею.

Щит не продає товар, він впроваджує товар в масову свідомість, викликаючи емоції, які здатні привести людину до купівлі. Щити, як правило, встановлюються перпендикулярно жвавим магістралям, в місцях перетину головних транспортних потоків, на розділових смугах. Значна частина щитів має дві сторони (Сторона «А» розташовується справа по напряму руху людей, а сторона «Б» ліворуч.). Для щитів, що стоять на розділовій смузі, вибір сторін не грає ніякої ролі.

БРАНДМАУЕР

Брандмауер - плакат, розташований на стіні будівлі. Брандмауери розміщуються на стінах будинків біля жвавих трас, завдяки чому реклама на них щодня потрапляє у поле зору величезної кількості потенційних (і постійних) споживачів. Саме з цієї причини брандмауери незамінні для підтримки іміджу бренду під час тривалої зовнішньої рекламної кампанії. Найбільш доцільний термін розміщення брандмауера - від півроку і довше. Іноді брандмауери розміщуються на одному і тому ж місці впродовж декількох років. Тому друкуються вони тільки на міцній банерній тканині спеціальними стійкими до негоди фарбами. Іноді брандмауери використовуються в якості "прикриття", тобто прикривають своїм яскравим іміджем будівлі, що реконструюються, будуються або демонтуються. Тоді вони друкуються на банерній сітці. Брандмауер - це і найбільший рекламоносій, розміри його можуть варіюватися від 10 до 1 000 кв.м, що накладає певні зобов'язання на розробника макета.

View the embedded image gallery online at:
https://omega.lviv.ua/bilbord.html#sigProGalleria25ac36a345