Футболки

Футболки з логотипом як ефективна реклама
     Прищепити співробітникам корпоративний дух, допомогти їм відчути себе членом дружньої команди однодумців, а також додатково прорекламувати компанію та її послуги допоможуть фірмові футболки з логотипом. Це унікальний вид просування товарів чи послуг, який працює на покращення іміджу організації. Їх варто одягати під час проведення рекламних акцій, презентацій, виставок, роздачі листівок, а також працівники зможуть їх носити на своїх робочих місцях. Футболки з логотипом постійно знаходяться на виду, що сприяє запам’ятовуванню нанесеної інформації. Окрім того, ви можете подарувати їх клієнтам чи відвідувачам закладу в якості приємного бонусу чи вдячності за прихильність.

Виготовлення футболок з логотипом на замовлення
     Логотип компанії, який постійно на видноті, перетворює корпоративну ідею в справжній бренд, роблячи його впізнаваним, а значить відомим. Вже завтра ваша фірма займе перші рядки в рейтингу найбільш успішних компаній, адже той, про кого знають, завжди зможе продати більше ніж той, про кого ніхто не чув. Замовити футболки з логотипом – прекрасний промо хід, адже на відміну від дрібних предметів, на кшталт запальничок чи записників, одяг не загубиться і прослужить довгий час. Таким чином, купити футболки с логотипом можна в якості:

  • способу реклами, який посприяє підвищенню об’ємів продаж та попиту на продукцію фірми;
  • елементу корпоративного стилю, який означає приналежність до колективу компанії;
  • унікального товару чи подарунку для бізнес-партнерів та постійних клієнтів.

     Щоб дешево придбати футболки з логотипом своєї компанії, варто звернутись в рекламну агенцію “ОМЕГА”. Ми спеціалізуємось на розробці дизайну та виготовленні продукції рекламного характеру. Вартість замовлення буде залежати від складності макету та тканини для промо футболок, проте ціни на друк у нас доступні.

Зв’язок з Нами

КонтактНі Дані

Наша адреса:

м. Львів, вул Лисенка 11А

тел. 067-340-79-29

(032) 276-51-93

(032) 247-79-29

3 + 13 =