Сувенірна продукція

     Для будь якої компанії, найкращою є та рекламна продукція, яку споживач не викине в найближчий смітник, а залишить у себе і буде користуватись. Вона не дратує, а навпаки викликає інтерес та бажання взяти в руки і уважно роздивитись. Саме така продукція матиме ефективний вплив на потенційних клієнтів і стимулюватиме зробити покупку чи скористатись послугами вашої компанії. Зважаючи на цей факт, важливе місце у рекламній кампанії займає сувенірна продукція. Адже приймати подарунки люблять всі без виключення, а ви можете скористатись цим на благо своєї фірми та збільшити таким чином прибутки. Головна умова таких бізнес-сувенірів – це їхня функціональність та оригінальність. Рекламна продукція повинна бути корисною споживачу, а також не загубитись серед безлічі інших дрібниць, якими наповнений сучасний офіс.

 

 

     В якості сувенірної продукції можуть використовуватись найрізноманітніші речі, на які можна нанести логотип чи інформацію про вашу компанію. Це і недорогі корисні дрібниці, і статусні подарунки для партнерів по бізнесу чи керівників великих компаній. Серед найбільш поширених видів рекламної сувенірної продукції є:

  • Ділові щоденники та блокноти, які ви зможете презентувати клієнтам та постійним замовникам. Користуючись таким фірмовим бізнес-сувеніром, людина завжди матиме перед очима ваш логотип і згадуватиме про співпрацю.
  • Візитниці, які є важливими діловими аксесуарами. Клієнти, роздаючи свої візитки, одночасно рекламуватимуть і вашу компанію.
  • Предмети одягу, а саме промо футболки, кепки, еко-сумки та інші бізнес-подарунки, якими людина користуватиметься протягом кількох років.
  • Ручки та інша сувенірна продукція, без якої не обходиться робота будь-якого офісу.
  • Брендові годинники. Скільки разів за день людина дивитиметься на нього, стільки ж разів згадуватиме вашу компанію. Купити такий бізнес-сувенір для подарунка дуже вигідно.
  • Брелки, відкривачки, значки, магніти та інша рекламна продукція, яка часто використовується у побуті.

Зв’язок з Нами

КонтактНі Дані

Наша адреса:

м. Львів, вул Лисенка 11А

тел. 067-340-79-29

(032) 276-51-93

(032) 247-79-29

9 + 15 =