Посуда (горнятка)

ЗРОБІТЬ ПОДАРУНОК КЛІЄНТАМ З НАГОДИ СПІЛЬНОЇ РОБОТИ АБО ДО СВЯТА – ПОДАРУЙТЕ ЗРУЧНІ ГОРНЯТКА З ЛОГОТИПОМ КОМПАНІЇ
     Останнім часом стала популярною різноманітна сувенірна продукція з нанесеними зображеннями. Чашки із зображенням логотипу займають особливе місце серед сувенірної продукції. Такі чашки замовляють на дні народження, весілля чи на інші свята.

     Наша компанія займається також виготовленням дитячих чашок з нанесенням зображень мультиплікаційних героїв, улюблених героїв фільмів і телепередач. Наші дизайнери пропонують свої послуги по створенню оригінальних зображень для нанесення на чашку, розробці чудових колажів.

     Хороший бізнесмен ніколи не втратить можливість зайвий раз прорекламувати свою продукцію. Горнятка – відмінний майданчик для реклами. Нанесення на горнятка логотипу та слогану компанії гарантує стовідсоткову їх запам’ятовуваність, адже їх використовують щодня і неодноразово. Роздавайте горнятка з Вашими слоганами на виставках та інших масових заходах або просто в якості рекламної акції. Чашка з логотипом компанії – дійсно іміджевий продукт і діє він часом ефективніше, ніж численні банери на вулицях, адже реклама в такому випадку не є нав’язливою.

Зв’язок з Нами

КонтактНі Дані

Наша адреса:

м. Львів, вул Лисенка 11А

тел. 067-340-79-29

(032) 276-51-93

(032) 247-79-29

11 + 14 =