Поліграфія


     Для просування товарів та послуг сучасні компанії використовують найрізноманітніші рекламні ходи, серед яких поліграфічна продукція має особливе значення. Вона підкреслює імідж компанії і постійно знаходиться на виду у потенційних покупців. Якісна поліграфія – візитна картка фірми, яка популяризує товар чи послуги компанії, привертає увагу споживачів. Однією із основних переваг поліграфічної продукції є те, що коштує вона відносно дешево, при цьому несе в собі велику інформативність. Вона повідомляє про спеціальні пропозиції, акції, анонсує цікаві події, тим самим стає корисною для аудиторії. Окрім того, поліграфічна продукція, друк якої можливий у Львові, тривалий час взаємодіє зі споживачем, адже листівки чи буклети можуть зберігатись у потенційного покупця доти, доки не стануть в пригоді.


     Наша компанія пропонує виготовлення та друк поліграфічної продукції у Львові на сучасному високотехнологічному обладнанні з точним зображенням всіх деталей, художніх елементів та тонів.

     У нас можна замовити блокноти, брошури, листівки, флаєри, календарі, візитки та іншу поліграфічну продукцію, яка рекламуватиме ваш бізнес. Придбати поліграфію вигідно, адже наша рекламна агенція забезпечує:

  • оперативні терміни виконання замовлення;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • створення та втілення цікавих ідей дизайну поліграфічної продукції, яка вигідно виділить ваш бізнес серед конкурентів;
  • кур’єрська доставка по Львову та службами перевезення по Україні.

     Незважаючи на те, що друк здійснюється у Львові, купити поліграфічну продукцію з доставкою можуть також жителі інших міст України.

Вартість виготовлення залежить від продукту та складності замовлення.

Зв’язок з Нами

КонтактНі Дані

Наша адреса:

м. Львів, вул Лисенка 11А

тел. 067-340-79-29

(032) 276-51-93

(032) 247-79-29

9 + 3 =