Еко сумки

     Екологія і реклама. Виявляється можна об’єднати такі різні поняття не тільки в рекламних слоганах, а пропонуючи покупцеві якісні, корисні і безпечні для навколишнього середовища та людей еко-сумки з логотипом.

     Багато фірм наносять свою рекламу на горнята, футболки, ручки, що є ефективним маркетинговим ходом. Але, Ви можете презентувати свою компанію набагато краще за інших, роблячи свій внесок в збереження довкілля. Потенційні клієнти будуть знати, що вони мають справу з компанією, яка дбає не лише про власний бізнес, а також про навколишнє середовище.

     Останній фактор дозволяє активно застосовувати дану продукцію в якості засобу для проведення промо-акцій – адже популярний тренд з барвистою рекламою, а саме такими і є еко-сумки з логотипом, безсумнівно, виконає своє основне завдання.

     Застосовувані в даному випадку способи нанесення зображення (шовкографія, друк сублімації), дозволяють створити справжні витвори рекламного мистецтва, які ненав’язливо будуть просувати або товарний знак, або товар, що випускається Вашою компанією.

     Еко-сумки є інноваційним, стійким способом реклами Вашого бізнесу, яка пропонує практичні, менш шкідливі для навколишнього середовища упаковки для роздрібної торгівлі.

Зв’язок з Нами

КонтактНі Дані

Наша адреса:

м. Львів, вул Лисенка 11А

тел. 067-340-79-29

(032) 276-51-93

(032) 247-79-29

10 + 5 =