Ділові щоденники

    Виготовлення щоденників ніколи не вийде з моди, оскільки ми усі щороку купуємо собі новий, а дехто і не один щоденник за рік. Датовані щоденники, як правило, є сувенірною продукцією, що презентується до нового року співробітникам і компаніям. Планинг чи записник з логотипом фірми, виконаному за допомогою тиснення або шовкографії – цей подарунок завжди виглядає солідно.
Можливе виготовлення ексклюзивних щоденників.

 

     Наша компанія пропонує виготовлення та друк поліграфічної продукції у Львові на сучасному високотехнологічному обладнанні з точним зображенням всіх деталей, художніх елементів та тонів.

    У нас можна замовити блокноти, брошури, листівки, флаєри, календарі, візитки та іншу поліграфічну продукцію, яка рекламуватиме ваш бізнес. Придбати поліграфію вигідно, адже наша рекламна агенція забезпечує:

  • оперативні терміни виконання замовлення;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • створення та втілення цікавих ідей дизайну поліграфічної продукції, яка вигідно виділить ваш бізнес серед конкурентів;
  • кур’єрська доставка по Львову та службами перевезення по Україні.

Незважаючи на те, що друк здійснюється у Львові, купити поліграфічну продукцію з доставкою можуть також жителі інших міст України.

Вартість виготовлення залежить від продукту та складності замовлення.

Зв’язок з Нами

КонтактНі Дані

Наша адреса:

м. Львів, вул Лисенка 11А

тел. 067-340-79-29

(032) 276-51-93

(032) 247-79-29

9 + 1 =